Ticketveiling: Win Sauna LeeuwerikHoeve tickets incl. lunch en zonnebank!

Geplaatst op 20-03-2017
Geldig t/m 17-04-2017
Gecheckt:
Ben je van plan om met z'n tweeën naar Sauna LeeuwerikHoeve te gaan? En heb je zin om er te lunchen en onder de zonnebank te duiken? Dan is deze veiling van Ticketveiling iets voor jou. Je kunt namelijk bieden op een Sauna LeeuwerikHoeve ticket inclusief een lunch én zonnebanksessie! Dit arrangement heeft een waarde van €86,50, maar je kunt al bieden vanaf €1. Het is daardoor mogelijk om een fikse korting te krijgen ten opzichte van de normale prijs! Klik daarom op de button hieronder om direct naar deze Sauna LeeuwerikHoeve veiling van Ticketveiling te gaan.

Nooit meer een aanbieding missen?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe acties en kortingen van TicketVeiling!

Je gegevens zullen nooit met derden worden gedeeld.

Vergelijkbare Acties & Aanbiedingen